Baş ağrısı çağımızın en sık yaşanan rahatsızlıklarından biri. Özellikle stresli, yoğun ve hareketli bir yaşantısı olanların sık sık karşılaştığı baş ağrısı, ” Baş ağrısına ne iyi gelir ? ” sorusunu da beraberinde getirir. Ancak baş ağrısına ne iyi gelir sorusunu yanıtlamadan önce, ağrıların hangi sebepten kaynaklandığını incelemek gerekir. Kimi zaman stres, kimi zaman kronik rahatsızlıklar, kimi zaman olumsuz hava koşulları baş ağrısına sebep olabilir. Bazen bir kaç saatte biten ağrılar, ciddi durumlarda günlerce sürerek yaşam kalitesini de olumsuz yönde etkileyerek günlük hayatı çekilmez kılabilir.

Baş Ağrısı Nedenleri

Herhangi bir hastalıktan kaynaklanmayan baş ağrılarına ”birincil baş ağrıları”, beyin ya da herhangi bir hastalıktan dolayı yaşanan baş ağrılarına ise ” ikincil baş ağrıları” denir. Birincil baş ağrılarından en önemlisi migren.  StopEver Migraine Patch ile ağrılarının kolayca dindirilebileceği migren, beyin damarlarının genişleyip daralması ile oluşan baş ağrılarıdır. Kimi zaman kusma ve bulantı gibi belirtiler de gösteren migren ağrısı dışında salkım tipi baş ağrısı da birincil baş ağrılarına örnektir. Bu ağrılar nadir olarak görülen ancak daha çok erkeklerde rastlanan kısa ve şiddetli ağrı türüdür.

İkincil baş ağrıları ise, kafa içi ve kafa dışı rahatsızlıklardan kaynaklanabilir. Bir hastalığın belirtisi olarak ortaya çıkan bu baş ağrıları ciddiye alınmalı ve uzman bir doktor tarafından araştırılmalıdır.

Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Kimi insanlar baş ağrısı hissetmeye başladığı an ilaca sarılır. Ancak baş ağrısını ilaçsız geçirmek de mümkündür. Konu baş ağrısına ne iyi gelir olduğunda baş ağrısını geçiren bir çok farklı yöntem kullanılabilir. Kimi yöntemler ağrınızı sadece azaltır ve etkisi kısa sürer ancak StopEver Migraine Patch soğutucu bant gibi kesin ağrı kesen yöntemler hem gününüzü kurtarır hem de ağrılarından kurtulmanıza yardımcı olur.

1 . Soğuk Kompres

Baş ağrısı başladıktan itibaren uygulayabileceğiniz farklı ağrı kesici yöntemlerden biri soğuk kompres. Alın bölgenize ıslak bir bez ya da bir buz torbası ile soğuk kompres uygulayarak ağrınızın azalmasına yardımcı olabilirsiniz.

2 . Lavanta Yağı

Lavanta yağı baş ağrısına ne iyi gelir sorusuna kısa süreli de olsa çözüm sunabilen bir yöntemdir. Kokusu sakinleştirici ve rahatlatıcı etki yaratır. Özellikle migren ağrılarını azaltma aşamasında oldukça etkilidir. Ağrıları hissetmeye başladıktan sonra bulunulan odaya ya da uyunacak yastığın altına biraz lavanta koymak ya da koklamak ağrıların azalmasına yardımcı olur.

3 . Karanlık Oda

Eğer baş ağrısı stres kaynaklıysa karanlık ve sessiz bir oda ağrıların azalması için yardımcı olabilir. Karanlık ve sessiz bir ortamda uyumak melatonin hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Bu hormon ağrıların azalmasını ve vücudun rahatlamasını sağlar. Ancak bu yöntemin etkili olması için bulunulan odada herhangi bir elektronik cihaz bulundurulmamalı ve odaya ışık girmemesine dikkat edilmelidir.

4 . Bol Bol Su

Eğer az su tüketen biriyseniz sık sık baş ağrısı ile karşılaşabilmeniz mümkün. Vücutta yaşanan dehidrasyon baş ağrısına sebep olabilir. Bu problemi ortadan kaldırabilmek ya da baş ağrısını mümkün olduğunca azaltabilmek için günde ortalama 8 – 10 bardak kadar su tüketilmelidir.

Baş Ağrısına En iyi ve Pratik Çözüm StopEver Migraine Patch

Baş ağrısı nasıl geçer sorusunu yanıtlamak için şimdiye kadar sunduğumuz yöntemler size kısa vadeli çözümler sunabilir. Ancak etkili ve kesin bir çözüm yöntemi arıyorsanız StopEver Migraine Patch ile ağrılarınıza artık son verebilirsiniz. Migren ve Baş Ağrısını Gidermeye Yardımcı Soğutucu Hidrojel Plaster, bitmek bilmeyen baş ağrısını azaltan etkili bir yöntemdir.

Nerede olursanız olun yanınızda rahatça taşıyıp kullanabileceğiniz StopEver Migraine Patch baş ağrısına ne iyi gelir diyenleri oldukça mutlu edecek bir sisteme sahiptir. Su damlatmayan ve yapıştırıldığı bölgeden kaymayan yapısı ile pratiklik sunan StopEver Migraine Patch, rahatlatıcı soğuk terapi etkisi sayesinde 6 saate kadar koruma sağlar. Ağrınızı hissettiğiniz an koruyucu filmi kaldırıp yapışkan yüzeyi alın bölgenize yapıştırarak kolayca kullanabileceğiniz bant, soğutucu etkisi sayesinde baş ağrınızı anında keserek günlük hayatınıza devam etmenizi kolaylaştırır.

Önemli bir toplantı, sınav ya da özel bir günü baş ağrısı ile geçirmeden, kolayca atlatabilmenizi sağlayan StopEver Migraine Patch, ilaçlar ile birlikte kullanılabilir, herhangi bir yan etki yaratmaz. Tamamen doğal bileşenlere sahip bu ürün sayesinde doğal ve ilaçsız baş ağrısı tedavisi uygulayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi altüst eden migren ağrılarını geçiren bant artık baş ağrısına ne iyi gelir sorusunu sormanıza gerek kalmadan, hayatınızı kolaylaştıracak ve ağrılarınızı tamamen ortadan kaldıracak.

StopEver Migraine Patch – 6’lı Paket

Bitmek bilmeyen ağrılarınızı anında soğutucu ve rahatlatıcı etkisi ile dindirmeye yardımcı ve kullanımı oldukça pratik olan StopEver Migraine Patch ‘in ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olması için tek yapmanız gereken koruyucu filmi kaldırmak ve yapışkan yüzeyi cildinize yapıştırmak. StopEver Migraine Patch sayesinde migren ile savaşmak artık sizin için çok kolay!

6’lı Paket : 12 Adet Migraine Patch (1 paketin içerisinde 2 adet Migraine Patch bulunur.)

50.00 KDV Dahil

Add to wishlist

StopEver Migraine Patch : Migren ve Baş Ağrısına Karşı Yardımcı En Kolay Çözüm

StopEver Migraine Patch migren ve baş ağrısıyla mücadelenize yardımcı en kolay çözüm olmaya aday! Soğutucu bantı sayesinde migren artık kabus olmaktan çıkıyor! Sıradan bir baş ağrısına göre hayatı işkenceye çeviren migren, günümüzde bir çok insanın yaşadığı nörolojik bir hastalık. Şiddetli baş ağrısının yanında bulantı, ses ve ışığa duyarlılık olarak belirtiler de gösteren migren ağrısı ile savaşmak çok zor olsa da StopEver Migraine Patch soğutucu bant sayesinde baş ağrısı probleminize ilaçsız, yardımcı bir çözüm bulabilirsiniz.

 • Migren ve başağrısını gidermeye yardımcı soğutucu hidrojel plaster bant
 • Su damlatmaz ve kaymaz.
 • Hidrojel içeriğinde doğal bileşenler vardır.
 • İlaçlarla birlikte kullanılabilir.
 • Rahatlatıcı soğuk terapi etkisi 6 saate kadar sürer.
 • Ateş düşürmede ve kas ağrılarının giderilmesinde, tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir.
 • Baş Ağrısı, Yüksek Ateş, Burkulma, Soğuk Terapi
 • Soğutucu hidrojel plasterin üzerindeki koruyucu filmi kaldırın ve yapışkan yüzeyi cilde yapıştırın.
 • Yeterince kalıcı bir tutunma sağlamak için kullanmadan önce cildinizin kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Saç veya tüylü cilt yüzeyine yapıştırmayın.
 • Paket açıldıktan sonra içindeki soğutucu hidrojel plasteri uzun süre kullanmayacaksanız özel tasarlanmış hava geçirmeyen fermuarlı poşetinde saklamaya özen gösterin.
 • Paketi serin ve kuru bir yerde muhafaza edin.
 • Daha etkin soğutucu ferahlık etkisi için buzdolabında saklanabilir, ancak derin dondurucuda saklamayın.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
 • Haricen kullanılır.
 • Göz ile temasından ya da yaralı ve hassas yüzeylere yapıştırmaktan kaçının.
 • Yapıştırılan cilt yüzeyinde tahriş meydana gelirse derhal kullanımı bırakın.
 • Bu ürün medikal değildir, ilaç içermez, tek kullanımlıktır.

Migren Ağrısı ve Baş Ağrısı

Bir çok insanın yaşadığı baş ağrılarının yüzde 90 ‘ını migren oluşturur. Krizler halinde gelen ve günü cehenneme çeviren migren tedavisinde akla ilk gelen koruyucu yöntem ilaç kullanmak olsa da  soğuk kompres yöntemleri ile de ağrıları dindirmeye yardımcı olmak ya da azaltmaya yardımcı olmak mümkün. StopEver Migraine Patch Migren ve baş ağrısına yardımcı en kolay çözüm soğutucu bant üstün soğutma özelliği sayesinde migren, baş ağrısı, yüksek ateş gibi rahatsızlıklarda kısa süre içerisinde etki ederek, ağrılarınızı gidermeye yardımcı olabilir.

Avantajlı Fiyatıyla 6'lı Paketi Hemen Sepetine At!

Anında soğutucu ve rahatlatıcı etkisi ile dindirmeye yardımcı ve kullanımı oldukça pratik Migren ve Baş Ağrısını Gidermeye En Kolay Kullanımlı Yardımcı!

50 KDV

Add to wishlist

StopEver Migraine Patch

Avantajlı Fiyatıyla 6'lı Paketi Hemen Sepetine At!

Anında soğutucu ve rahatlatıcı etkisi ile dindirmeye yardımcı ve kullanımı oldukça pratik Migren ve Baş Ağrısını Gidermeye En Kolay Kullanımlı Yardımcı!

50 KDV

Add to wishlist

StopEver Migraine Patch

İşte, evde, yolculukta her yerde baş ağrısı için kolay uygulanabilir çözüm

İşte, evde ya da yolculukta nerede olursanız olun kolay ve pratik yapısı sayesinde  dilediğiniz her yerde rahatça kullanabileceğiniz StopEver Migraine Patch, baş ağrısına ne yardımcı olur sorunuzun en doğal yöntemli cevabı olacak.  Baş ağrısı tedavisi sürecinde ilaç kullanmak istemeyenlerin rahatça kullanabileceği StopEver Migraine Patch soğutucu bant, atak belirtilerini anlar anlamaz kullanabileceğiniz, taşıma ve saklama açısından size rahatlık sağlayacak ağrılarınızı kesmeye karşı en doğal yardımcınız olacak.

Baş ve Migren ağrısına iyi gelen, yardımcı pratik çözüm StopEver Migraine Patch

Su damlatmayan ve kayma yapmayan StopEver Migraine Patch ‘in rahatlatıcı soğuk terapi etkisi 6 saate kadar sürer ve uzun süreli koruma sağlar. Dilediğiniz her an, her yerde rahatça kullanabileceğiniz migren ve baş ağrısını azaltmaya yardımcı StopEver Migraine Patch soğutucu bantı ilaçlar ile birlikte de kullanabilirsiniz. Oruç bozmadığı için Ramazan aylarında da rahatça kullanılabilen baş ağrısıyla mücadelenize yardımcı soğutucu bant, doğal içeriği sayesinde hamileler ve emziren anneler tarafından da güvenle kullanılabilir.

Aniden başlayan migren ataklarınızı dindirmeye yardımcı olması için kullanabileceğiniz StopEver Migraine Patch  soğutucu bantı, ayrıca ateş düşürmeye yardımcı ve kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olması için de kullanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen ağrılarınızı anında soğutucu ve rahatlatıcı etkisi ile dindirmeye yardımcı olan ve kullanımı oldukça pratik olan StopEver Migraine Patch ‘in ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olması için tek yapmanız gereken koruyucu filmi kaldırmak ve yapışkan yüzeyi cildinize yapıştırmak. StopEver Migraine Patch sayesinde migren ve baş ağrısı ile savaşmak artık sizin için çok kolay!

50 KDV

Add to wishlist

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“StopEver Migraine Patch – 6’lı Paket” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir